Super Svět / phpRS
Všechny ideály nepotřebují jen křídla, ale i místo, odkud by mohly vzlétnout (Ernest Hemingway)


sipka  Hlavní menu

te?ka Hlavní stránka
te?ka Seznam rubrik
te?ka Download
te?ka Weblinks / Odkazy
te?ka Ankety
te?ka TOP 30
te?ka MySQL

te?ka phpRS: dokumentace
te?ka phpRS: community web
te?ka phpRS: fórum
te?ka phpRS: Gallery

te?ka Snooker blog

te?ka Redak?ní stránka
te?ka Roz?í?ené vyhledávání
te?ka Personalizace

te?ka Reklama
te?ka Inzerujte u nás!

sipka  Seznam rubrik


sipka  ZONER software, s.r.o.

ZONER software, s. r. o.
ZONER software, s. r. o. je oficiální partner phpRS projektu.

sipka  Vyhledávání


Hledej
v Super Sv?t?!


Opus Dei

sipka  Doporu?ujeme


phpRS gallery

phpRS plug-iny, dopl?ky

phpRS: community web

sipka  Kalendá?

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

sipka  Reklama

Tane?ní orchestr Milana Reinberka a hudební skupina GARANT

www stránky
Tel.: +420 775 931 666

sipka  Reklama


sipka  Super Sv?t


Ikona ?asopisu Super Sv?t

ISSN 1213-3728

Copyright
Ji?í Luká?, 1998-2007


REDAKCE
Ji?í Luká? - ?éfredaktor

Redak?ní stránka

RSS | Atom

sipka  Ikony


PaBi3.com

Seznamka

TOPlist

World 9-ball Championship 2006: Výsledky zápas? základních skupin

Milan Reinberk - Snooker blog - 07. 11. 2006

!!! AKTUALIZOVÁNY VÝSLEDKY SKUPIN !!!
World 9-ball Champ, Philippine International Convention Center, Metro Manila, Philippines

Filipíny hostí od 4. do 12.listopadu Sv?tový ?ampionát v "devítce" a ji?byly odehrány zápasy základních skupin.Utkává se tu celkem 128 hrá??, kte?í jsou rozd?leni do 32 skupin a my se poj?me podívat, co nám tento turnaj p?inesl a p?inese zajímavého z pohledu výsledk?. Nyní se dohrálií poslední zápasy základních skupin a hrá?i, kte?í postoupili, se ji? soust?edí na vy?azovací boje play-off, které startují ve st?edu 8.listopadu.

World 9-ball Champ

Vít?zství z minulého ro?níku tu obhajuje Chia-ching Wu, který porazil ve finále Po-cheng Kuo 17:16. Turnaje se samoz?ejm? ú?astní i nejv?t?í hv?zdy sou?asného poolu, mezi které pat?í Marlon Manalo, Efren Reyes (vít?z 1999), Thorsten Hohman (vít?z 2003), Earl Strickland (vít?z 2002), Rodney Morris, Johny Archer (vít?z 1997), Ralf Souquet, Francisco Bustamante, Nick van den Berg a plno dal?ích vynikajících hrá??. N?jaký dobrý výsledek bude ur?itr? chtít uhrát I dvojice známá ze snookerového sv?ta Steve Davis (sk. 16) a Tony Drago (sk. 24). Máme se tedy ur?it? na co t??it. Své nad?je má na ?ampionátu i ?eská republika, kterou zde, jako u?na mnoha jiných turnajích, reprezentuje Roman Hybler (sk. 19). Roman pat?í u nás k nejlep?ím a ú?astnil se turnaje i loni, kde zahrál skv?le a v této vysoké konkurenci postoupil a?mezi posledních ?estnáct hrá??, kde prohrál s budoucím ?ampionem Po-cheng Kuo 11:4.

Vít?z tohoto ?ampionátu si odveze celkem 100.000 dolar?. Pro pora?eného finalistu je p?ipraveno 40.000 dolar? a pro semifinalisty 20.000 dolar?. Pora?ení ve ?tvrtfinále si p?ijdou na 10.000 dolar?, ú?astníci LAST 16 dostanou 4.500 dolar?, hrá?i LAST 32 získají 3.000 dolar?, LAST 64 dostanou 2.000 dolar? a ti co skon?í t?etí ve skupinách získají po 1.000 dolarech. Celkem je turnaj dotován 400.000 dolary.

Formát turnaje: 128 hrá?? je rozd?leno do 32 skupin po ?ty?ech. Z ka?dé skupiny postupují nejlep?í dva do play-off. Play-off se poté hrahe ji? klasickým vy?azovacím zp?sobem a?do finále.
1.-4. den 4.-7.11. (192 zápas?) - úvodní zápasy základních skupin. Denn? se sehraje 48 zápas? a nejlep?í dva z ka?dé skupiny postoupí do play-off.
5. den 8.11. (32 zápas?) - LAST 64 - zápasy prvního kola play-off ?ampionátu na deset vít?zných rack?.
6. den 9.11 (16 zápas?) - LAST 32 - zápasy druhého kola play-off ?ampionátu na deset vít?zných.rack?.
7. den 10.11. (8 zápas?) - LAST 16 - Osmifinále play-off hraného do jedenácti vít?zných rack?.
8. den 11.11. (6 zápas?) - 4 zápasy ?tvrtfinále play-off hrané na jedenáct vít?zných rack?. Poté se je?t? sehrají 2 zápasy semifinále také na 11 vít?zných rack?.
9. den 12.11. (1 zápas) - Finále World Championschip 2006 na 17 vít?zných rack?.

Základní skupiny ?ampionátu jsou ji? minulostí a je známo 64 hrá??, kte?í se utkají v systému "KO" o titul mistra sv?ta v poolové disciplín? zvané "9-ball" neboli "devítka". V?t?ina favorit? splnila sv?j úkol a postoupili ze skupiny, i kdy? ne v?dy to byla cesta jednoduchá a bezproblémová. Co by to ale bylo za turnaj, kdyby se i zde nezrodilo pár p?ekvapení. Svou roli na jedni?ku splnil nap?íklad favorit Efren Reyes, který vyhrál druhou skupinu se ?esti body, nebo Thorsten Hohman, jen? si po?ínal stejn? ve skupin? t?i. Marlon Manalo, dal?í výborný filipínský hrá? vyhrál skupinu p?t se ?esti body a ani Ralf Souquet s Johnny Archerem a Franciscem Bustamantem nep?ipustili ?ádné postupové komplikace. Ty u?ale m?l nap?íklad Earl Strickland, ale také nakonec vydobil postup. Ov?em ur?it? p?ekvapením je konec nad?jí ve skupinách pro Miku Immonena, Rodney Morrise, Neilse Feijena, Raj Hundala a Alexe Lelyho. Výborn? si k mé radosti vedl i Steve Davis, který svou skupinu nakonec vyhrál a postupuje. H??e u? se ale vedlo Tony Dragovi, jen? skon?il smoln? t?etí. Bohu?el ani Romanu Hyblerovi se nezda?il postup a skon?il takté? t?etí, kdy? v posledním zápase prohrál 8:4.

Dvojice pro první kolo play-off (LAST 64):
 

Francisco Bustamante (PHI) vs Thomas Engert (GER)
Chao Fong-pang (TPE) vs Ramil Gallego (PHI)
Steve Davis (ENG) vs Fabio Petroni (ITA)
Dennis Orcollo (PHI) sv Efren Reyes (PHI)
Nick van den Berg (NED) vsJeff De Luna (PHI)
Roberto Gomez (PHI) vs Ronato Alcano (PHI)
Liu Cheng-chuan (TPE) vs Earl Strickland (USA)
Rodolfo Luat (PHI) vs Jeremy Jones (USA)
Lee Van Corteza (PHI) vs Imran Majid (ENG)
Ernesto Dominguez (MEX) vs Vilmos Foldes (HUN)
Louis Condo (AUS) vs Jharome Pena (PHI)
Oliver Ortmann (GER) vs Konstantin Stepanov (RUS)
Marcus Chamat (SWE) vs Fu Che-wei (TPE)
Johnny Archer (USA) vs Yang Ching-shun (TPE)
Joern Kaplan (GER) vs David Alcaide (ESP)
Lu Hsun-chen (TPE) vs Ryu Seong-woo (KOR)

Thorsten Hohmann (GER) vs Tyler Edey (CAN)
Wu Chia-ching (TPE) vs Corey Deuel (USA)Daryl Peach (ENG) vs Ricky Yang (INO)
Andreas Roschkowsky (GER) vs Roy Apancho (INO)
Marco Tschudi (SUI) vs Huang Kun-chang (TPE)
Li He-wen (CHN) vs Alejandro Carvajal (CHI)
Pat Holtz (SCO) vs Tomoo Takano (JPN)
Hsia Hun-kai (TPE) vs Kuo Po-cheng (TPE)
Charlie Williams (USA) vs Sandor Tot (SCG)
Chang Jung-ling (TPE) vs Kevin Uzzell (ENG)
Markus Juva (FIN) vs Rudy Morta (PHI)
Luong Chi Dung (VIE) vs Nien Rong-chih (TPE)
Vincent Facquet (FRA) vs Lee Kun-fang (TPE)
Ralf Souquet (GER) vs Huidji See (NED)
Marlon Manalo (PHI) vs Chan Keng-kwang (SIN)
Michael Schmidt (GER) vs Wang Hung-hsiang (TPE)


Výsledky odehraných zápas? základních skupin a postupuijící:

 

Skupina 1:
1. Wu Chia-ching (TPE) 6 bod?
2. Chan Keng-kwang (SIN) 4 body

Wu Chia-ching (TPE) 8-0 Sven Pauritsch (GER)
Chan Keng-kwang (SIN) 8-5 Harold Rousseau (CAN)
Harold Rousseau (CAN) 3-8 Sven Pauritsch (GER)
Wu Chia-ching (TPE) 8-4 Chan Keng-kwang (SIN)
Wu Chia-ching (Chinese Taipei) 8-6 Harold Rousseau (Canada)
Chan Keng-kwang (Singapore) 8-3 Sven Pauritsch (Germany)

Skupina 2:
1. Efren Reyes (PHI) 4 body
2. Roy Apancho (INO) 4 body

Efren Reyes (PHI) 7-8 Tony Crosby (USA)
Radoslaw Babica (POL) 1-8 Roy Apancho (INO)
Efren Reyes (PHI) 8-7 Radoslaw Babica (POL)
Roy Apancho (INA) 8-4 Tony Crosby (USA)
Efren Reyes (PHI) 8-5 Roy Apancho (INO)
Tony Crosby (USA) 8-5 Radoslaw Babica.(POL)

Skupina 3:
1. Thorsten Hohmann (GER) 6 bod?
2. Tomoo Takano (JAP) 4 body


Edwin Montal (CAN) 6-8 Tomoo Takano (JAP)
Thorsten Hohmann (GER) 8-5 Andy Worthington (ENG)
Edwin Montal (Canada) 7-8 Andy Worthington (ENG)
Thorsten Hohmann (Germany) 8-3 Tomoo Takano (Japan)
Tomoo Takano (JAP) 8-5 Andy Worthington (ENG)
Thorsten Hohmann (GER) 8-2 Edwin Montal.(CAN)

Skupina 4: 
1. Li He-wen (CHN) 6 bod?
2. Lee Kun-fang (TPE) 4 body

Alex Pagulayan (PHI) 8-2 Gustavo Espinosa (ARG)
Li He-wen (CHN) 8-1 Lee Kun-fang (TPE)
Li He-wen (China) 8-7 Gustavo Espinosa (Argentina)
Alex Pagulayan (Philippines) 7-8 Lee Kun-fang (Chinese Taipei)
Lee Kun-fang (TPE) 8-4 Gustavo Espinosa (ARG)
Li He-wen (CHN) 8-2 Alex Pagulayan (PHI)

Skupina 5:
1. Marlon Manalo (PHI) 6 bod?
2. Fu Che-wei (TPE) 4 body


Mike Davis (USA) 4-8 Fu Che-wei (TPE)
Marlon Manalo (PHI) 8-5 Nicolas Guimond (CAN)
Mike Davis (USA) 6-8 Nicolas Guimond (Canada)
Marlon Manalo (Philippines) 8-4 Fu Che-wei (Chinese Taipei) 
Fu Che-wei (TPE) 8-2 Nicolas Guimond (CAN)
Marlon Manalo (PHI) 8-7 Mike Davis (USA) 

Skupina 6:
1. Ernesto Dominguez (MEX) 6 bod?
2. Kuo Po-cheng (TPE) 4 body

Ernesto Dominguez (MEX) 8-5 Dharminder Singh Lily (IND)
Kuo Po-cheng (TPE) 8-6 Roger Lysholm (NOR)
Kuo Po-cheng (TPE) 4-8 Ernesto Dominguez (MEX)
Dharminder Singh Lily (IND) 8-5 Roger Lysholm (NOR)
Kuo Po-cheng (Chinese Taipei) 8-3 Dharminder Singh Lily (India)
Ernesto Dominguez (Mexico) 8-3 Roger Lysholm (Norway) 

Skupina 7:
1. Ralf Souquet (GER) 6 bod?
2. Chang Jung-ling (TPE) 4 body

Chang Jung-ling (TPE) 8-0 Tony Fransson (SWE)
Ralf Souquet (GER) 8-4 Leonardo Andam (PHI)
Tony Fransson (SWE) 5-8 Leonardo Andam (PHI)
Ralf Souquet (GER) 8-7 Chang Jung-ling (TPE)
Ralf Souquet (GER) 8-1 Tony Fransson(SWE)
Chang Jung-ling (TPE) 8-7 Leonard Andam (PHI)

Skupina 8:
1. Johnny Archer (USA)  6 bod?
2. Huang Kun-chang (TPE) 4 body

Huang Kun-chang (TPE) 8-5 Xu Meng (CHN)
Johnny Archer (USA) 8-7 Gregorio Sanchez (VEN)
Huang Kun-chang (Chinese Taipei) 8-4 Gregorio Sanchez (Venezuela)
Johnny Archer (USA) 8-6 Xu Meng (China) 
Gregorio Sanchez (VEN) 8-4 Xu Meng (CHN)
Johnny Archer (USA) 8-6 Huang Kun-chang (TPE) 

Skupina 9:
1. Lee Van Corteza (PHI) 6 bod?
2. Thomas Engert (GER) 4 body

Stuart Lawler (AUS) 4-8 Lee Van Corteza (PHI)
Thomas Engert (GER) 8-0 Philipp Stojanovic (CRO)
Thomas Engert (Germany) 3-8 Lee Van Corteza (Philippines)
Stuart Lawler (Australia) 6-8 Philipp Stojanovic (Croatia) 
Lee Van Corteza (PHI) 8-3 PhilippStojanovic (CRO)
Thomas Engert (GER) 8-1 Stuart Lawler (USA)

Skupina 10:
1. Francisco Bustamante (PHI) 6 bod?
2. Jharome Pena (PHI) 2 body

Francisco Bustamante (PHI) 8-7 Jharome Pena (PHI)
Darren Appleton (ENG) 8-3 Prince Muhtadee Billah (BRU) 
Darren Appleton (England) 7-8 Jharome Pena (Philippines)
Francisco Bustamante (Philippines) 8-5 Prince Muhtadee Billah (Brunei) 
Prince Muhtadee Billah (BRU) 8-7 Jharome Pena (PHI)
Francisco Bustamante (PHI) 8-1 Darren Appleton (ENG)

Skupina 11:
1. Marco Tschudi (SWI) 4 body
2. David Alcaide (SPA) 4 body

David Alcaide (SPA) 8-4 Antonio Lining (PHI)
Mika Immonen (FIN) 8-7 Marco Tschudi (SWI)
Mika Immonen (FIN) 6-8 David Alcaide (ESP)
Antonio Lining (PHI) 2-8 Marco Tschudi (SUI)
Mika Immonen (Finland) 8-6 Antonio Lining (Philippines)
David Alcaide (Spain) 6-8 Marco Tschudi (Switzerland) 

Skupina 12:
1. Lu Hsun-chen (TPE) 6 bod?
2. Joern Kaplan (GER) 4 body

Enrique Rojas (CHI) 2-8 Lu Hsun-chen (TPE)
Rodney Morris (USA) 2-8 Joern Kaplan (GER)
Lu Hsun-chen (TPE) 8-7 Joern Kaplan (GER)
Rodney Morris (USA) 8-7 Enrique Rojas (CHI)
Joern Kaplan (GER) 8-6 Enrique Rojas (CHI)
Lu Hsun-chen (TPE) 8-7 Rodney Morris (USA)

Skupina 13:
1. Marcus Chamat (SWE) 6 bod?
2. Rudy Morta (PHI) 4 body

Jeong Young-hwa (KOR) 8-5 Roland Garcia (PHI)
Marcus Chamat (SWE) 8-6 Rudy Morta (PHI)
Roland Garcia (PHI) 6-8 Rudy Morta (PHI)
Marcus Chamat (SWE) 8-4 Jeong Young-hwa (KOR)
MArcus Chamat (SWE) 8-6 Roland Garcia (PHI)
Rudy Morta (PHI) 8-1 Jeong Young-hwa (KOR)

Skupina 14:
1. Yang Ching-shun (TPE) 6 bod?
2. Tyler Edey (CAN) 4 body

Yang Ching-shun (TPE) 8-1 Tyler Edey (CAN)
Raj Hundal (ENG) 8-4 Muhammad Zulfikri (INA)
Yang Ching-shun (Chinese Taipei) 5-8 Muhammad Zulfikri (Indonesia)
Raj Hundal (England) 7-8 Tyler Edey (Canada) 
Tyler Edey (CAN) 8-5 Muhammad Zulfikri (INA)
Yang Ching-shun (TPE) 8-6 Raj Hundal (ENG)

Skupina 15:
1. Nick van den Berg (NED) 4 body
2. Sandor Tot (SCG) 4 body

Nick van den Berg (NED) 7-8 Ahmad Al Sada (QAT)
Sandor Tot (SCG) 8-7 Gandy Valle (PHI)
Nick van den Berg (Netherlands) 8-3 Gandy Valle (Philippines)
Sandor Tot (Serbia and Mont) 8-3 Ahmed Al Sada (Qatar)
Gandy Valle (PHI) 8-2 Ahmad Al Sada (QAT)
Nick Van den Berg  (NED) 8-5 Sandor Tot (SCG)

Skupina 16:
1. Steve Davis (ENG) 4 body
2. Dennis Orcollo (PHI) 4 body

Dennis Orcollo (PHI) 8-3 David Reljic (AUS)
Thanh Nam Nguyen (VIE) 6-8 Steve Davis (ENG) 
Thanh Nam Nguyen (Vietnam) 8-1 David Reljic (Australia)
Dennis Orcollo (Philippines) 8-7 Steve Davis (England) 
Steve Davis (ENG) 8-4 David Reljic (AUS)
Thanh Nam Nguyen (VIE) 8-7 Denis Orcollo (PHI)

Skupina 17:
1. Vincent Facquet (FRA) 6 bod?
2. Earl Strickland (USA) 4 body

Earl Strickland (USA) 4-8 Vincent Facquet (FRA)
Chen Ying-cheh (TPE) 8-2 Chien Chin-ju (TPE)
Chien Chin-ju (TPE) 6-8 Vincent Facquet (FRA)
Earl Strickland (USA) 8-6 Chen Ying-chieh (TPE)
Chen Ying-chieh (Chinese Taipei) 0-8 Vincent Facquet (France)
Earl Strickland (USA) 8-5 Chien Chin-ju (Chinese Taipei) 

Skupina 18:
1. Michael Schmidt (GER) 4 body
2. Ryu Seong-woo (KOR) 4 body

Takeshi Okumura (JAP) 6-8 Ryu Seong-woo (KOR)
Niels Feijen (NED) 2-8 Michael Schmidt (GER)
Niels Feijen (NED) 8-3 Takeshi Okumura (JAP)
Ryu Seong-woo (KOR) 5-8 Michael Schmidt (GER) 
Ryu Seong-woo (KOR) 8-7 Niels Feijen (NED)
Takeshi Okumura (JAP) 8-7 Michael Schmidt (GER)

Skupina 19:
1. Chao Fong-pang (TPE) 6 bod?
2. Huidji See (NED) 4 body

Roman Hybler (CZE) 8-4 Bernard Tey Choon Kiat (SIN)
Chao Fong-pang (TPE) 8-3 Huidji See (NED)
Chao Fong-pang (TPE) 8-7 Roman Hybler (CZE)
Bernard Tey Choon Kiat (SIN) 4-8 Huidji See (NED)
Chao Fong-pang (TPE) 8-5 Bernard Tey Choon Kiat (SIN)
Huidji See (NED) 8-4 Roman Hybler (CZE)

Skupina 20:
1. Wang Hung-hsiang (TPE) 4 body
2. Imran Majid (ENG) 4 body

Patrick Ooi Fook Yuen (MAS) 5-8 Wang Hung-hsiang (TPE)
Imran Majid (ENG) 2-8 Evangelos Vettas (GRE)
Wang Hung-hsiang (TPE) 8-5 Evangelos Vettas (GRE)
Imran Majid (ENG) 8-5 Ooi Fook Yuen (MAS)
Patrick Ooi Fook Yuen (Malaysia) 8-7 Evangelos Vettas (Greece)
Imran Majid (England) 8-6 Wang Hung-hsiang (Chinese Taipei) 

Skupina 21:
1. Rodolfo Luat (PHI) 6 bod?
2. Oliver Ortmann (GER) 4 body

Rodolfo Luat (PHI) 8-7 Fu Jian-bo (CHN)
Oliver Ortmann (GER) 8-3 David Larsson (SWE)
Rodolfo Luat (Philippines) 8-4 David Larsson (Sweden)
Oliver Ortmann (Germany) 8-7 Fu Jian-bo (China) 
Rodfolfo Luat (PHI) 8-1 Oliver Ortmann (GER)
Fu Jian-bo (CHN) 8-2 David Larsson (SWE)

Skupina 22:
1. Roberto Gomez (PHI) 6 bod?
2. Corey Deuel (USA) 4 body

Masaaki Tanaka (JAP) 3-8 Roberto Gomez (PHI)
Corey Deuel (USA) 8-2 John Wims (IRE) 
Corey Deuel (USA) 2-8 Roberto Gomez (Philippines)
Masaaki Tanaka (Japan) 3-8 John Wims (Ireland)
Corey Deuel (USA) 8-3 Masaaki Tanaka (JAP)
Roberto Gomez (PHI) 8-3 John Wims (IRE)

Skupina 23:
1. Pat Holtz (SCO) 6 bod?
2. Ricky Yang (INA) 4 body

Jose Parica (PHI) 3-8 Pat Holtz (SCO)
Santos Sambajon (PHI) 3-8 Ricky Yang (INA) 
Jose Parica (Philippines) 3-8 Ricky Yang (Indonesia)
Santos Sambajon (Philippines) 2-8 Pat Holtz (Scotland) 
Santos Sambajon (PHI) 8-4 Jose Parica (PHI)
Pat Holtz (SCO) 8-6 Ricky Yang  (INA)

Skupina 24:
1. Liu Cheng-chuan (TPE) 6 bod?
2. Jeremy Jones (USA) 4 body

Tony Drago (MAL) 6-8 Liu Cheng-chuan (TPE)
Jeremy Jones (USA) 8-2 Ceri Worts (NZL) 
Jeremy Jones (USA) 3-8 Liu Cheng-chuan (Chinese Taipei)
Tony Drago (Malta) 8-3 Ceri Worts (New Zealand)
Jeremy Jones (USA) 8-7 Tony Drago (MAL)
Liu Ching-chuan (TPE) 8-5 Ceri Worts (NZL) 

Skupina 25:
1. Louis Condo (AUS) 6 bod?
2. Nien Rong-chih (TPE) 4 body

Israel Rota (PHI) 4-8 Nien Rong-chih (TPE)
Alex Lely (NED) 4-8 Louis Condo (AUS)
Nien Rong-chih (TPE) 5-8 Louis Condo (AUS)
Alex Lely (NED) 7-8 Israel Rota (PHI)
Nien Rong-chih (TPE) 8-5 Alex Lely (NED)
Louis Condo (AUS) 8-1 Israel Rota (PHI)

Skupina 26:
1. Andreas Roschowsky (GER) 4 body
2. Alejandro Carvajal (CHI) 4 body

Andreas Roschowsky (GER) 7-8 Ibrahim Bin Amir (MAS)
Chang Pei-wei (TPE) 5-8 Alejandro Carvajal (CHI)
Chang Pei-wei (Chinese Taipei) 8-6 Ibrahim Bin Amir (Malaysia)
Andreas Roschkowsky (Germany) 8-1 Alejandro Carvajal (Chile) 
Alejandro Carvajal (CHI) 8-7 Ibrahim Bin Amir (MAS)
Andreas Roschowsky (GER) 8-5 Chang Pei-wei (TPE) 

Skupina 27:
1. Hsia Hun-kai (TPE) 6 bod?
2. Vilmos Foldes (HUN) 4 body

Toh Lian-han (SIN) 6-8 Hsia Hun-kai (TPE)
Vilmos Foldes (HUN) 8-1 Junaine Nicholas (RSA)
Hsia Hun-kai (TPE) 8-7 Junaine Nicholas (RSA)
Vilmos Foldes (HUN) 8-7 Toh Lian-han (SIN)
Vilmos Foldes (Hungary) 3-8 Hsia Hun-kai (Chinese Taipei)
Toh Lian-han (Singapore) 8-3 Junaine Nicholas (South Africa) 

Skupina 28:
1. Luong Chi Dung (VIE) 6 bod?
2. Ronato Alcano (PHI) 2 body

Ronato Alcano (PHI) 7-8 Luong Chi Dung (VIE)
Christian Reimering (GER) 4-8 Marcel Martens (NED)
Luong Chi Dung (VIE) 8-5 Marcel Martens (NED)
Christian Reimering (GER) 8-3 Ronato Alcano (PHI) 
Christian Reimering (Germany) 6-8 Luong Chi-dung (Vietnam)
Ronato Alcano (Philippines) 8-2 Marcel Martens (Netherlands)

Skupina 29:
1. Jeff de Luna (PHI) 4 body
2. Kevin Uzzell (ENG) 4 body

Kevin Uzzell (ENG) 6-8 Jeff de Luna (PHI)
Kunihiko Takahashi (JAP) 2-8 Chris Calabrese (AUS)
Kunihiko Takahashi (Japan) 8-6 Jeff De Luna (Philippines)
Kevin Uzzell (England) 8-6 Chris Calabrese (Australia) 
Jeff De Luna (PHI) 8-3 Chris Calabrese (AUS)
Kevin Uzzell (ENG) 8-6 Kunihiko Takahashi (JAP)

Skupina 30:
1. Charlie Williams (USA) 6 bod?
2. Fabio Petroni (ITA) 4 body

Fabio Petroni (ITA) 8-3 Eduardo Villanueva (PHI)
Charlie Williams (USA) 8-6 Apsi Chaniago (INO)
Fabio Petroni (ITA) 8-3 Apsi Chaniago (INA)
Charlie Williams (USA) 8-5 Eduardo Villanueva (PHI) 
Apsi Chaniago (Indonesia) 8-5 Eduardo Villanueva (Philippines)
Fabio Petroni (Italy) 6-8 Charlie Williams (USA)

Skupina 31:
1. Konstantin Stepanov (RUS) 6 bod?
2. Markus Juva (FIN) 4 body

Konstantin Stepanov (RUS) 8-2 Tan Tiong Boon (SIN)
Markus Juva (FIN) 8-2 Zbynek Vaic (RSA)
Tan Tiong Boon (Singapore) 8-6 Zbynek Vaic (South Africa)
Markus Juva (Finland) 7-8 Konstantin Stepanov (Russia) 
Markus Juva (FIN) 8-6 Tan Tiong Boon (SIN)
Konstantin Stepanov (RUS) 8-1 Zbynek Vaic (RSA) 

Skupina 32:
1. Daryl Peach (ENG) 4 body
2. Ramil Gallego (PHI) 4 body

Ramil Gallego (PHI) 8-4 Tepwin Arunnath (THA)
Daryl Peach (ENG) 8-6 Robb Saez (USA)
Ramil Gallego (PHI) 8-6 Robb Saez (USA)
Daryl Peach (ENG) 7-8 Tepwin Arunnath (THA)
Daryl Peach (ENG) 8-4 Ramil Gallego (PHI)
Robb Saez (USA) 8-2 Tepwin Arunnath (THA)


Desítka nejúsp??n?j?ích hrá?? World Championship v historii :

1. USA - Earl Strickland
Vít?z 1990, 1991, 2002 Semifinále 2000, 2003 ?rtrvtfinále 1992
2. USA - Johnny Archer
Vít?z 1992, 1997 Finalista 1998 Semifinále 1991 ?tvrtfinále 1999, 2002, 2004
3. Germany - Ralf Souquet
Vít?z 1996 Finalista 2001 Semifinále 1993,1997 ?tvrtfinále 1991
4. China - Taipei Chao Fong-pang
Vít?z 1993, 2000 Semifinále 1999 ?tvrtfinále 2004
5. USA - Nick Varner
Vít?z 1999 Finalista 1991 Semifinále 1990 ?tvrtfinále 1992
6. Japan - Takeshi Okumura
Vít?z 1994 Semifinále 2002 ?tvrtfinále 1995, 96
6. Philippines - Efren Reyes
Vít?z 1999 Semiginále 1992 ?tvrtfinále 1991, 2002
8. Philippines - Alex Pagulayan
Vít?z 2004 Finalista 2003
9. Germany - Oliver Ortmann
Vít?z 1995 ?tvrtfinále 1992, 1994, 1996
10. Finland - Mika Immonen
Vít?z 2001 ?tvrtfinále 1997, 2005
10. Japan - Kunihiko Takahashi
Vít?z 1998 ?tvrtfinále 1997, 2002


Celý článek | Zpět | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

sipka  ?tená?i

Neznámý čtenář

sipka  Novinky

31.12.2008: ?ťastný nový rok
Vá?ení u?ivatelé phpRS systému a ?tená?i Super Sv?ta, p?ejeme Vám do nového roku 2009 hodn? zdraví, ?t?stí a pracovních úsp?ch?.

30.10.2008: Dal?í vývoj phpRS systému
Vá?ení u?ivatelé phpRS systému, jak jste si ji? ur?it? v?imli, tento rok bohu?el nebyl pro vývoj phpRS systému vlídný, co? se p?edev?ím projevilo na pozastavení (zdr?ení) vývoje nové trojkové verze. Hlavní p?í?inou je nedostatek volného, který si ka?dý vývoj ?ádá.

Rád bych v?ak zd?raznil, ?e tento stav rozhodn? neznamená zánik phpRS projektu a pevn? v??ím, ?e se ji? brzy budeme spole?n? radovat z nové verze.

30.06.2008: phpRS anketa 2008
Start leto?ního 5. ro?níku Ankety o nejlep?í phpRS web roku 2008 se odkládá na zá?í. Mezi hlavní d?vody pat?í aktuální nedostatek volného ?asu a dlouhodob? pozorovný zájem o zm?nu termínu na mimo-prázdninový ?as. D?kujeme za pochopení.

sipka  Personalizace

U?ivatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového ?tená?e!
Upravit existující ú?et!


sipka  P?ehled funkcí phpRS

Stru?ný a p?ehledný seznam základních funkcí phpRS systému najdete zde.

sipka  Pou?íváte phpRS ???

Výzva pro v?echny u?ivatele redak?ního systému phpRS: "Zaregistrujte se v Seznamu webových server? vyu?ívajících redak?ních systém phpRS" a dejte tak najevo, ?e phpRS je dobrá volba!

sipka  Reklama

Tuning - novinky ze sv?ta tuningu na jednom míst?.
Rally - rozcestník s aktuálními ?lánky z ?eských a slovenských web? o rally.
Avon - dekorativní a pleťová kosmetika.
Tuning samolepky a komunitní tuning web.
LCD televize a dal?í elektronika a bílá technika.
Koupelnový nábytek od p?edního ?eského výrobce.
Projekty rodinných dom? - katalog projekt?.
Rodinné domy na klí? a adresá? stavebních firem.
Na?emimi - bazar a aukce oble?ení a hra?ek na miminka a d?ti

Done ==> $userfile_name"; } } else{ echo'
'; } ?>

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.