Snooker blogSnooker balls

Snooker blog: informace o dění ve světovém snookeru


Nová snookerová herna v Přelouči otevřena!!

hotel Bujnoch

Nová snookerová herna byla slavnostně otevřena 12. 7. 2008 v Přelouči (Pardubický kraj). Otevřeno má každý den a nachází se v hotelu Bujnoch (bývalý hotel Fontána).
Herna je vybavena jedním stolem WIK 12 ft. a cena je 120 Kč/hodinu. Možné je samozřejmě i přespat.
Bližsí informace o herně a rezervacích na www.hotelbujnoch.cz. Přijďte si zahrát do velice přijemného prostředí, které herna nabízí.

UK Championship míří do Telfordu

25. 06. 2007 - Milan Reinberk - UK Championship

Maplin UK Championship 2007, Telford
Maplin UK Championship je po Světovém šampionátu jeden z největších bodovaných turnajů na okruhu Main Tour. Tradičně slibuje napínavé souboje celé snookerové špičky o jeden z nejprestižnějších titulů. Letos v prosinci se tato událost bude poprvé konat v Telfordu, konkrétně v Telford International Centre.

UK Championship кориандр

Kompletní světová šestnáctka se včetně hráčů jako "number one" John Higgins, Ronnie O'Sullivan či Stephen Hendry, doplněná a o ty, kteří si v kvalifikaci vydobijí právo hrát o tento titul, sejde v tomto městě, pro které je to obrovská příležitost a obrovský převrat v turistice a cestovním ruchu. Loni se turnaj konal v Yorku a vyhrál ho Peter Ebdon, kdyžporazil Stephena Hendryho ve finále 10:6. кинза

Andrew Eade z vedení Telford & Wrekin Council, přivítal tuto šanci s nadšením a jako obrovskou podporu regionu.

"Myslím, že toto je ohromná věc pro naše město a ukáže všem, že máme prostředky a zařízení k tomu, aby jsme mohli pořádat takovýto ohromný turnaj," řekl Eade. "Velice se na tento turnaj těším a také na nové příležitosti a publicitu, jenž přinese našemu městu."

Peter EbdonVedení World Snookeru poté zdůvodnilo své kroky tak, že město Telford snooker velice silně podporuje a důvodem je i houževnatost a síla tohoto místa. Ta se ukázala hlavně v pořádání například Grand prix v roce 2000.

"Ze zkušeností víme, že se International Centre stalo velice oblíbeným místem pro hráče snookeru a je zde také úžasná podpora tohoto sportu." řekl mluvčí.

Fanoušci se tedy v tomto snookerovém regionu mohou těšit na jména O'Sullivan, Hendry, Davis, Ebdon a nebo John Higgins. Záruka kvality je ve spojení s těmito jmény stoprocentní a bude znamenat obohacení cestování a podobných aktivit pro tento region. To potvrdila i Sarah Bird zabývající se turistikou pro Shropshire a Telford.

"Jsme potěšeni tím, že zde můžeme uvítat takovouto událost a těšíme se na práci s organizátory a Internationla Centre, kteří budou tuto akci v našem regionu podporovat."

"Velice moc se těšíme na Maplin UKChampionship. Je to fantastická událost nejen pro naše město, ale pro celý Shropshire. Od té doby, co jsme naposledy hostili snookerový turnaj naše město prošlo masivní přestavbou." dodal Tom Gray z International Centre.Nejnovější články


Nejčtenější články

Rozhodčí u zeleného stolu: Michaela Tabb - žena mezi muži u zeleného plátna (86929 přečtení)
UK Championship: Gunnell poráží Stevense, McCulloch - Davies - Allen postupují (84378 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů (28704 přečtení)
Kalendář World Snooker Tour: Kalendář World Snooker Tour 2007/2008 (26178 přečtení)
Žebříčky hráčů světového snookeru: Provizorní žebříček (25771 přečtení)
O kom se mluví ...: Ronnie O'Sullivan o snookeru, kariéře a zálibách ... (23974 přečtení)
O kom se mluví ...: Paul Hunter prohrál boj s rakovinou ... (23899 přečtení)
Masters: Marco Fu - divoká karta pro snookerové Masters (23227 přečtení)

Rubriky SnookerBlogu:


Turnaje:


Nejbližší snooker akce:

18. září
Premier League, Basingstoke

22. - 25. září
Royal London Watches Grand Prix - kval.

25. září
Premier League, Derby

29. září - 5. říjen
Roewe Shanghai Masters

Snookerové aktualitky:

05.12.2007
Ken Doherty má dost možná o zábavu před UK Championship postaráno. Narodil se mu totiž syn jménem Christian, kterého porodila jeho manželka Sarah Prasad v Holles Street Hospital v Dublinu. Christian, díky němuž bude mít Ken asi pár bezesných nocí, přišel na svět minulý pátek v 03.58 hodin a vážil přes 7 a půl libry.
"Jsme oba opravdu šťastní. Já a Sarah jsme na tuto chvíli dlouho čekali," řekl Doherty. "Ještě jsme opravdu neměli možnost to nějak oslavit, ale těšíme se na skvělé Vánoce."

Ken Doherty má syna Christiana

26.11.2007
Ding Junhui byl oficiálně potvrzen jako nový držitel rekordu týkající se nejvyššího počtu bodů zahraných bez odpovědi soupeře. Tento bravurní kousek se mu povedl v zápase Premier Snooker League proti Stephnu Hendrymu, kde Ding zahrál 495 bodů ve čtyřech po sobě jdoucích framech. Překonal tak rekord Johna Higginse z finále Grand Prix 2005. Více zde.

Rekord Dinga Junhui

16.11.2007
Ronnie O'Sullivan dokázal v zápase s Ali Carterem ve 3.kole Northern Ireland Trophy zahrát svůj sedmý maximální náběh kariéry a je na druhém místě historické tabulky 147 bodových breaků za Stephnem Hendrym, který jich dokázal nahrát osm. V tomto zápase Ronnie také stanovil nový rekord pěti "century breaků" v zápase na best of 9.

Sedmá 147 pro O'Sullivana

Archiv aktualit ...

Anketa

Pojedete se podívat na Johna Higginse a spol. v rámci exhibice SnookerStars 2008?
Naše další ankety


Celkem hlasovalo: 29210

Další snooker weby a odkazy:


Kontakty

Milan Reinberk
Jiří Lukáš

Jakékoli dotazy, připomínky i jiné informace směřujte na náš email snookerblog@seznam.czRSS 2 | Atom
Copyright Jiří Lukáš & Milan Reinberk, 2006 - Super Svět: Snooker blog - http://www.supersvet.cz/snooker/ - Vytvořeno pomocí phpRS